انواع عکاسی

انواع عکاسی

در این مطلب می خواهیم به بررسی انواع عکاسی بپردازیم، با فروشگاه مرکزی نیکون همراه باشید.

عکاسی هنرهای زیبا

این سبک بیانگر تصاویری بسیار خلاقانه که جذابیتی انتزاعی دارند اتس که به نوعی خود یک اثر هنری هستند.این سبک در رشته ی خاصی منحصر نمی شود و می توان در هر رشته ای این سبک را به عمل آورد. بریا این نوع سبک باید از خلاقیت خود بسیار استفاده کنید.

عکاسی زیر آب

این سبک یکی از سبک های خاص و چالش برانگیز است زیرا شما باید به غواصی اشنا باشید و همچنین بتواندی در اعماق دریا عکس بگیرید، همانقدر که این سبک سخت است بسیار زیبا و لذت بخش است زیرا در اعماق آب با حیووانات زیبا و طبیعت معرکه ای مواجه خواهید ش.

عکاسی از افراد مشهور

طبیعتا همه ی شما با این سبک آشنا هستید زیرا در کنار هر سلبریتی در مراسم مختلف خبرنگاران با دروبین های مخلف هستند، این سبک بیشتر به یک دوربین عکاسی قوی نیاز دارد، همچنین شما باید سرعت عمل بالایی داشته باشید.

یک شاخه از این سبک تحت عنوان پاپارازی (Paparazzi) وجود دارد که کار آن ها زیاد خوشایند نیست اما نباید از دستمزد های بالای آن ها چشم پوشی کرد، آن ها باید از افراد مشهور بدون رضایت عکس بگیرند!

عکاسی جنگ

این سبک عکاسی درباره به تصویر کشیده شدن شرایط جنگ به شکلی واقع ‌گرایانه و از دید مردم درگیر در آن یا مواردی خاص و تاثیرگذار است. این سبک جز خطرناک ترین سبک ها است و هرعکاسی به سمت این سبک نمی رود.

عکاسی هوایی

این سبک نیاز به شرایط خاص و تجهیزات پیشرفته دارد. برای ثبت این تصاویر تکنیک‌های متفاوتی وجود دارد، عکاس در این سبک می ‌تواند از هلیکوپتر، هواپیما و کایت استفاده کند که می توان گفت این سبک یک سبک اختصاصی برای ثبت تصاویر از طبیعت،دریا، مناطق مختلف است.

 

برای اطلاعات بیشتر از سبک های دیگر می توانید به مطالب قبلی سری بزنید. برای عکاسی هرچه بهتر شما نیاز به دوربین خوب دارید، درنگ نکنید و همین حالا با فروشگاه مرکزی نیکون تماس بگیرید.

 

درباره نویسنده