رویه ارسال سفارشات فروشگاه منعم

 

روش های ارسال کالا

خرید اینترنتی از فروشگاه‌ منعم، این امکان را فراهم کرده است که مشتریان، کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران تحویل بگیرند. با توجه به حساسیت دوربین‌ها و تجهیزات عکاسی، فروشگاه‌ منعم به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات نیکون و کانن استفاده از مطمئن‌ترین راه‌های ارسال را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در ادامه درباره آن‌ها می‌خوانید.

*قبل از ارسال کالا، تیم خدمات مشتریان، جهت هماهنگی با مشتریان تماس خواهند گرفت و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز کارشناسان این بخش آماده پاسخگویی هستند.

 

ارسال کالا در محدوده شهر تهران:

در صورت حضور گیرنده در محدوده شهر تهران، هزینه ارسال برای تمام مناطق شهر تهران، توسط پیک و طبق تعرفه نرخ رسمی محاسبه می‌شود.

کالاهایی که با پیک ارسال می‌شوند، حداکثر تا یک روز پس از زمان تائید سفارش، به دست مشتریان خواهند رسید.

در واقع سفارشاتی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) تا قبل از ساعت ۱۷ ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از آن ثبت میشوند، صبح روز بعد ارسال خواهد شد.

 

ارسال کالا به خارج از شهر تهران:

مراجعه‌کنندگان می‌توانند در سراسر ایران، تجهیزات مورد نظر خود را دریافت کنند که با توجه به مقصد نهایی، روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در دسترس مشتریان قرار داده شده است.

استفاده از روش‌های ارسال پستی:

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

استفاده از سرویس باربری:

اما اگر امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است.

استفاده از تیپاکس:

سرویس دهی تیپاکس به طور معمول یک روزه می باشد.( به استثناء شهرهای دو مسیره یا راه دور که معمولاً ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می گردد.)