معرفی دوربین دیجیتال کانن مدل SX620 HS

SX620 HS

معرفی دوربین دیجیتال کانن مدل SX620 HS

در عصر حاضر با تولید گوشی های موبایل هوشمند که توانایی گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا دارند دیگر برای عکاسی روزمره جایی برای دوربین های بزرگ و سنگین نیست درنتیجه شرکت کانن با تولید دوربین های مدل SX620 HS عکاسی از لحظات زندگی را آسان تر کرده است. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر کافی است یک تماس با فروشگاه مرکزی کانن حاصل فرمایید.

SX620 HS

شرکت کانن با بهره گیری از نقاط ضعف گوشی های موبایل هوشمند و رفع این مشکلات در دوربین های دیجیتال خود توانست جایگزینی مناسب برای گوشی های موبایل هوشمند که زمانی باعث افت محبوبیت دوربین های عکاسی با سایز بزرگ شده بود، بشود.

دوربین کانن  SX620 HS در عین کوچک بودن ، دوربینی با قابلیت های فراوان است. وزن این دوربین حدودا ۱۸۰ گرم است و شما می توانید در تمامی لحظات خود این دوربین را مانند گوشی همراه حمل کنید.

این دوربین دارای حسگر 20 مگاپیکسلی  CMOS است. استفاده از یک لنز قدرتمند با فاصله‌ی کانونی 25 تا 625 mm ، توانایی بزرگ ‌نمایی ۲۵برابری اپتیکال به این دوربین بخشیده است.

این دوربین علاوه بر عکاسی با کیفیت بالا توانایی فیلمبرداری Full HD با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه را دارد. همچنین با کمک این دوربین می توانید به عکاسی و فیلمبرداری در شرایط نوری و حرکتی مختلف با بالاترین کیفیت بپردازید.

اگر به دوربینی با توانایی زوم خیلی زیاد احتیاج دارید دوربین SX620 HS یک دوربین کامپکت سوپرزوم است که گزینه ای مناسب برای شماست.علاوه براین نوانایی زوم 25 برابر دارد که علاوه بر این که زوم خیلی زیادی دارد به علت داشتن لنز 25-625 میلی‌ متر توانایی عکاسی در حالت خیلی واید هم دارد. در دوربین هایی که توانایی زوم زیاد دارند اصولا لرزش دست باعث تار شدن عکس می شود که این دوربین مجهز به لرزش‌گیر اپتیکال هوشمند شده است که از دوربین هایی که این ویژگی را ندارند متمایزش میکند.

در نتیجه نقاط قوت و ضعف این دوربین عبارت است از :

بدنه ‌ی سبک با وزن 180 گرم

فیلمبرداری FULL HD

قابلیت لرزش گیری

قابلیت زوم بالا

محدودیت سرعت فیلمبرداری Full HD به 30 فریم بر ثانیه

 

 

با خرید از فروشگاه مرکزی کانن از خدمات پیش از فروش و پس از فروش بهره مند شوید کافیست یک تماس با فروشگاه منعم بگیرید.

درباره نویسنده