معرفی دوربین دیجیتال کانن EOS M

001

معرفی دوربین دیجیتال کانن EOS M

این دوربین ظاهری شبیه دوربین سونی مدل NEX دارد اما دارای توانایی هایی بسیار بهتر است. این دوربین را می توانید از نمایندگی کانن تهیه فرمایید.

001

این دوربین دارای سنسور تصویر 18 مگاپیکسلی هیبریدی APS-C و لنز کوچک  EF-M است. این دوربین را می توان به یک دوربین DSLR در سطح مبتدی تشبیه کرد.همچنین این دوربین را می توان به عنوان یکی از بهترین دوربین های بدون آینه و با لنز قابل تعویض موجود بازار  و همچنین دوربین سونی NEX را هم از بهترین دوربین های بدون آینه با لنز قابل تعویض بازار می شناسند، پس این دو دوربین رقیب هم هستند. سنسور تصویر هیبریدی کانن EOS M دقیقا همانی است که بر روی دوربین کانن 650D  استفاده شده که فوکوس خودکار سریع و دقیق Phase Detection را با Contrast Detection ترکیب می کند.

بدنه این دوربین از جنس آلیاژ منیزیوم است که بسیار قوی و محکم بوده . این در حالی است که دوربین کانن  650d دارای بدنه ی کاملا پلاستیکی است. کانن EOS M دارای تنوع رنگ مشکی، سفید، قرمز و نقره ای است.

اگر داشتن فلاش برای دوربینی که می خواهید تهیه کنید یکی از ویژگی های اجباری است باید بگوییم این دوربین فلاش ندارد ولی خوشبختانه به کفشک فلاش مجهز شده است تا شما بتوانید به آن فلاش خارجی نصب کنید. در قسمت بالای این دوربین کنار کفشک فلاش ، میکروفون های استریو وجود دارند که این میکروفون ها برای ضبط صدا در هنگام فیلم برداری مناسب هستند  و شما می توانید در هنگام فیلم برداری بر روی ضبط صدا کنترل زیادی داشته باشید. این دوربین دارای نمایشگر لمسی است.

درآخر باید بگوییم این دوربین از نظر امکانات شبیه یک دوربین کانن DSLR در سطح مبتدی است و از نظر ظاهری این دوربین بسیار کوچک و قابل حمل است.

 

برای خریدی آسان و مطمئن با نمایندگی کانن (فروشگاه منعم) تماس بگیرید.

 

درباره نویسنده