معرفی دوربین دیجیتال کانن IXUS 190

pr_2017_6_26_10_39_22_885

معرفی دوربین دیجیتال کانن IXUS 190

اگر به دنبال یک دوربین با عملکرد بالا و با جثه ای کوچک هستید پیشنهاد نمایندگی کانن به شما دوربین  IXUS 190 است.

pr_2017_6_26_10_39_22_885

حال به بررسی برخی از ویژگی های این دوربین می پردازیم:

بدنه‌ ی کوچک و سبک

دارای حسگر CCD 20 مگاپیکسلی

دارای زوم خودکار

 

این دوربین از حالت‌های عملکرد خودکار هوشمند و تشخیص صحنه برخوردار است و دارای یک باتری کم مصرف است که حالت ذخیره باتری دارد و به شما بسیار کمک می کند تا بتوانید از شارژ باتری خود بهترین استفاده را بکنید.

بعضی اوقات ما عکس هایی میگیریم که زمان عکاسی کیفیت خوبی دارد اما بعد از مشاهده متوجه می شویم تار بوده است، این دوربین مانند بسیاری از دوربین های دیگر کانن دارای زوم خودکار است یعنی دیگر امکان تار شدن عکس ها وجود ندارد و در صورت حرکت و یا حرکت سوژه هم دوربین سوژه را در فوکوس کامل حفظ می کند.

همانطور که در بالا ذکر کردیم این دوربین کوچک و بسیار سبک است و وزن آن 137 گرم است و ابعاد آن طوری طراحی شده است که دوربین در جیب شما قرار بگیرد.

 

به بررسی بعضی از اشکالات و معایب این دوربین می پردازیم:

کیفیت فیلمبرداری متوسط

نداشتن پوشش حفاظتی

نداشتن چشمی

اولا این دوربین هیچ پوششی در جهت حفاظت در برابر فشار،گرد و خاک و آب ندارد.دوما این دوربین کیفیت فیلمبرداری متوسطی دارد، می توان گفت این دوربین برای استفاده در طول روز و عکاسی از لحظات روزانه بسیار مناسب است اما برای فیلمبرداری چندان مناسب نیست و با کیفیت 720p فیلمبرداری می کند.سوما این دوربین چشمی ندارد، شاید بنظر کسانی که هیچوقت بجز گوشی موبایل خود با چیز دیگری عکاسی نکردند این یک عیب حساب نشود اما باید بدانید در محیط پرنور عکاسی بدون چشمی کمی دشوار است.

 

ixus-190-bk-bck

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوربین هستید کافی است یک تماس با نمایندگی کانن بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مجبر بهره مند شوید

درباره نویسنده