معرفی دوربین دیجیتال کانن SX280 HS

PowerShotSX280HS_front_800m

معرفی دوربین دیجیتال کانن SX280 HS

در سال 2013 شرکت کانن دو دوربین از سری دوربین های SX معرفی کرد که عبارتند از SX270 و SX280. این دو دوربین را می توانید از نمایندگی کانن تهیه فرمایید.

PowerShotSX280HS_front_800m

دوربین SX270 و SX280 بسیار به یکدیگر شبیه هستند و تنها تفاوت آن ها در داشتن GPS و WiFi در مدل SX280 است.

این دوربین دارای سنسور تصویر 12 مگاپیکسلی BSI-CMOS، لنز با توانایی زوم x20 ، نمایشگر 3 اینچی 460000 پیکسلی ، سرعت عکاسی پیاپی با سرعت 3.8 فریم بر ثانیه است. در ترتیب انتشار دو دوربین جفت از سری SX همواره دوربین با عدد بالاتر به GPS مجهز شده است.در مدل SX280 یک قابلیت دیگر یعنی WiFi بکار رفته است.

عکس های این دوربین نسبت به قیمت مناسب و پایینی که دارد باکیفیت هستند به همین دلیل همچنان جز دوربین های پرطرفدار دیجیتال شرکت کانن است.

یکی از قابلیت های جدید کانن SX280 حالتی به نام Hybrid Auto است. فرض کنید می خواهید عکسی بگیرید و چند ثانیه طول میکشد تا زاویه مورد نظر را پیدا کنید و به همین دلیل سوژه را از دست می دهید، اگر دوربین خود را روی این مود بگذارید مشکلتان حل میشود زیرا این مود 4 ثانیه قبل از عکسبرداری شما را با کیفیت 720p ضبط میکند و ویدیویی به نام Behind the Scenes یا پشت صحنه تولید می کند.

این دوربین علاوه بر توانایی عکاسی با کیفیت بالا، قابلیت فیلم برداری Full HD  و ضبط صدا به صورت استریو دارد. یکی از ویژگی های دوربین های دیجیتال حمل و نقل آسان آن است. بیشتر کسانی که در جهت ثبت لحظات به یاد ماندنی زندگی خود دوربینی تهیه میکنند، به دنبال دوربین های کوچک و قابل حمل هستند برای همین این دوربین و دوربین های شبیه آن بسیار پرطرفدار هستند.

 

این دوربین را با قیمتی مناسب می توانید از نمایندگی کانن (فروشگاه منعم) تهیه فرمایید ، درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مجبر بهره مند شوید.

درباره نویسنده