معرفی دوربین نیکون d5300

معرفی دوربین نیکون d5300

معرفی دوربین نیکون d5300

دوربین نیکون d5300 از آن خوش فروش های بازار است که توانسته در دل مردم جا پیدا کند. برای اطلاع از قیمت دوربین نیکون d5300 می توانید به سایت فروشگاه مرکزی نیکون ( فروشگاه منعم) مراجعه کنید.

فروشگاه مرکزی نیکوناین دوربین DSLR برای کاربران مبتدی پس از معرفی نیکون d5200 با اصلاحات این مدل، به بازار معرفی شد. در واقع این مدل را مدل ارتقا یافته مدل نیکون d5200 می دانند. دوربین نیکون d5300 را می توان مدل میانی نیکون d7100 و نیکون d3300 دانست. اگر تمایل به خرید این مدل دارید باید گفت قیمت دوربین نیکون d5300 مشابه همتای رقیب خود، دوربین کانن 700D می باشد.

فروشگاه مرکزی نیکوندر این دوربین دیگر خبری از فیلتر Low Pass نیست و سنسور به کار رفته در آن مشابه عموم دوربین های سطح مبتدی، سنسور 24 مگاپیکسلی معروف است. سنسور به کار رفته در این مدل بزرگ ترین تغییر و تحول ایجاد شده نسبت به مدل قبلی است. البته سرعت فیلم برداری Full HD با 60 فریم در ثانیه و نمایشگر 3.2 اینچی در کنار قابلیت Wi-Fi و GPS نشان می دهد با یک دوربین نسبتا کامل و به صرفه طرف هستیم. برای اطلاع از قیمت دوربین نیکون d5300 به فروشگاه مرکزی نیکون سر بزنید.

همیشه شارژدهی نیکون زبان زد بوده و این مدل نیز با شارژ دهی مناسب امکان عکاسی در طول روز را بدون نگرانی میسر می کند. با هر بار شارژ می توانید حدودا 600 شات عکاسی کنید.

فروشگاه مرکزی نیکون نیکون d5300 با داشتن 39 نقطه ی فوکوس برتری کامل نسبت به کانن 700D دارد. ارگونومی بدنه دوربین های نیکون بسیار خوش دست بوده و با در دست گرفتن نیکون D5300 احساس رضایت خواهید کرد. از جمله برتری های دیگر این مدل نسبت به 700D کانن می توان به وزن سبک بودن آن اشاره کرد. برای همین کار کردن با آن در یک روز کاملا طولانی، شما را خسته نمی کند. در این مدل حذف شدن دکمه ی جداگانه Drive mode از بزرگ ترین تغییرات ظاهری این مدل نسبت به مدل پیشین خود می باشد.

فروشگاه مرکزی نیکون، این مدل را با انواع لنز در اختیار شما قرار می دهد. جهت اطلاع از قیمت دوربین نیکون و یا کانن حتما ابتدا قیمت ها را بررسی و سپس اقدام به خرید کنید.

درباره نویسنده