معرفی دوربین کانن EOS 5d Mark IV

5d-mark-iv.دوربین

معرفی دوربین کانن EOS 5d Mark IV

با انتشار اولین سری ازدوربین های 5d کانن در سال 2005 انقلابی جدید در صنعت دوربین رخ داد. بعد از آن نسخه ی جدید تر آن 5D Mark II و 5d Mark III منتشر شد و حال جدید ترین مدل این سری 5d Mark IV است. برای کسب اطلاعات بیشتر این سری از دوربین های پرطرفدار کانن کافیست با نمایندگی کانن (فروشگاه منعم) تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند شوید.

با اینکه مدل 5d Mark III بنظر قدیمی میرسد، اما تا بحال در رقابت با دوربین های دیگر موفق بوده و با گذشت چند سال همچنان جز دوربین های خوب برای عکاسی آتليه‌ای، مجالس، طبيعت و .. است.

5d-mark-iv.دوربین

 

برخی از ویژگی های این دوربین :
کیفیت عکس‌های فوق‌العاده تا ایزو 25,600
نمایشگر 3.2 اینچی بی نظیر
عکاسی در نور کم با کیفیت عالی

قابليت‌های پيشرفته فيلمبرداری اين دوربين باعث شده است تا بتواند فيلم‌هایی با کیفیتی مشابه كيفيت سينمایی بگيرد. سنسور CMOS فول‌ فریم 3.22 ميليون پیكسلی و پردازنده‌ ی تصوير DIGIC 5+ اين مدل، آن‌ را قادر میسازد تا با سرعتی تا 0.6 فريم بر ثانيه عكاسی كند.
همه‌ ی اين قابليت‌ها باعث شده تا این دوربین در شرايطی كه سوژه درحال حرکت است یا موقعیت عکسبرداری ناهموار و متحرک است بتواند عكس‌هایی شفاف و باکیفیت بگیرد. چشمی این مدل از نوع هوشمند است كه نقاط فوكوس را نمايش دهد. سیستم نورسنجی این مدل از نوع iFCL است كه یک سیستم پیشرفته است و نوردهيی مناسب در شرايط مختلف را ممکن می سازد.

کانن در این دوربین از فناوری به نام Pulse Width Modulation استفاده کرده است که از سرعت پروسه ‌ی بالا رفتن آینه‌ ی دوربین و شارژ موتور شاتر می‌کاهد. بدین ترتیب دیگر آن صدای آزاردهنده شنیده نمی‌شود اما با اعمال این ویژگی دو نقطه ضعف در این دوربین مشاهده می شود. یکی بالا بردن زمان تاخیر شاتر که تاخیر زمانی بین فشردن دکمه ‌ی شاتر توسط عکاس و شروع نور دهی می‌باشد و دیگری کاهش سرعت عکاسی پیاپی از 6 فریم بر ثانیه به 3 فریم بر ثانیه.

از مزایای خرید از نمایندگی کانن می توان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت دوربین کانن با ما در ارتباط باشید، نمایندگی کانن (فروشگاه منعم)

درباره نویسنده