معرفی دوربین کانن EOS 6d Mark II

معرفی دوربین کانن 6D MARK||

معرفی دوربین کانن EOS 6d Mark II

کانن 6d Mark II یک دوربین فول فریم است که نسبت به مدل قبلی خود 6d پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و به همراه یک کیت لنزEF24-105mm f/4 IS II USM در فروشگاه مرکزی کانن عرضه شد .این دوربین و دوربین 6d را می توانید از نمایندگی مرکزی کانن تهیه فرمایید.

معرفی دوربین کانن 6D MARK||

یکی از ویژگی های مورد توجه این دوربین سنسور 26.2 مگاپیکسلی با فرمت CMOS و در کنار آن پردازنده پرسرعت DIGIC 7 برای وضوح هر چه بهتر عکس است. این دو سنسور باهم می‌توانند در تمام شرایط نوری محیط، تصاویر بسیار شفاف را ثبت کنند.

این دوربین دارای حساسیت نوری بسیار بالا است که شما میتوانید ایزو را از 100 تا 40000 تنظیم نموده و با سرعت 6.5 فریم بر ثانیه اقدام به ثبت تصاویری با کیفیت بالا کنید.
اگر از چیزی عکس میگیرید که امکان گم شدن سوژه و یا خارج شدن سوژه از دسترس شما هست دیگر نگران نباشید، کانن مشکل شما را حل کرده است. کانن 6d Mark II دارای یک سنسور با 45 نقطه فوکوس است که باعث می شود سوژه را ردیابی کرده و دقیق ترین نقطه فوکوس را شناسایی کند.

در کنار بدنه این دوربین یک جک میکروفن 3.5 mm تعبیه شده است که به کمک آن می توانید از بهترین صدا در هنگام فیلمبرداری بهره مند شوید.
با قرار گرفتن یک سنسور نورگیری 7560 پیکسلی RGB+IR شما می توانید در کمترین نور عکاسی و فیلمبرداری قابل قبولی کنید.دوربین Canon EOS 6D Mark II با کیفیت Full HD و با سرعت 60 فریم برثانیه می‌تواند بهترین کیفیت را در هنگام ضبط فیلم ایجاد کند، همچنین با کمک تثبیت کننده دیجیتال IS پنج محوره مقدار لرزش دوربین و تار شدن عکس به حداقل می رسد. این دوربین مانند دیگر دوربین های پیشرفته کانن از تکنولوژی WiFi و NFCبرای اتصال به دستگاه‌های هوشمند و GPS قوی برای ثبت موقعیت جغرافیایی بر روی تصاویر بهره مند است.

تنها با یک تماس با نمایندگی مرکزی کانن می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره‌مند شوید. بهترین تصمیم را در کمترین زمان بگیرید.

درباره نویسنده