معرفی دوربین کانن EOS 800d

canon_EOS_800D_front_no_cap

معرفی دوربین کانن EOS 800d

ساده تر از همیشه از لحظات زیبا و پر هیجان زندگی با دوربین 800d عکس و فیلم با کیفیت بگیرید. این دوربین در نمایندگی کانن موجود می باشد.

canon_EOS_800D_front_no_cap

کانن 800d در سطح مبتدی است و در سال 2017  رونمایی شد که توانست نظر مشتریان و عکاسان را به خود جلب کند، مدل بعدی این دوربین کانن 750d است. این دوربین مجهز به یک سنسور تصویر ۲۴ مگاپیکسلی است که دارای فوکوس خودکار و باعث افزایش سرعت و دقت فوکوس خودکار در Live View و فیلم ‌برداری می‌شود. کانن 800d  مانند دیگر دوربین‌های کانن از لنزهای با  EF و EF-S پشتیبانی می‌کند. صفحه ‌نمایش این دوربین 3 اینچ و لمسی است.   می توان گفت برای بیشتر حالت های عکسبرداری و فیلمبرداری در منوی اصلی یک راهنمای کوچک وجود دارد که درباره ‌ی آن داده است، زیرا دوربین برای عکاسان در سطح مبتدی ساخته شده و حتی در حالت عکاسی دستی شما را راهنمایی می‌کند تا به مشکل برخورد نکنید. یکی از نکات مثبت این دوربین که مورد توجه عکاسان مبتدی قرار گرفته است ، کیفیت بالای عکس ها حتی در شب و نور کم است. اگر از دوربین های کانن استفاده کرده باشید، حتما در حالت Live View  به علت کندی به مشکل برخورده اید، خوشبختانه این مشکل در دوربین 800d برطرف شده است، و عکاسی چه به حالت Live View  چه با چشمی اپتیکال بسیار آسان است.   بیشتر کسانی که آشنایی زیادی با دوربین های عکاسی ندارند برای عکس برداری بهتر دوربین خود را در حالت فوکوس خودکار قرار می دهند، این دوربین یکی از دوربین های کانن است که به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد.   اگر به دنبال اشتراک عکس های خود در شبکه های اجتماعی هستید، این دوربین هم مثل دوربین های دیگر کانن دارای WiFi  است.

canon_EOS_800D_sharing

از دوربین های با امکانات بالا و قیمت مناسب می توان به کانن 800d و 77d اشاره کرد.   از مزایای خرید از نمایندگی کانن می توان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد.برای اطلاعات بیشتر کافی است یک تماس با نمایندگی کانن حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب فروشگاه منعم بهره‌مند شوید.

درباره نویسنده