معرفی دوربین کانن EOS 200d

200dcanon

معرفی دوربین کانن EOS 200d

دوربین کانن EOS 200d از همه ی دوربین های DSLR قبل خود سبک تر است.اگر به دنبال خرید اولین دوربین حرفه ای خود هستید، نمایندگی مرکزی کانن این دوربین را به شما پیشنهاد می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه منعم تماس بگیرید.

200dcanon

سنسور CMOS در این دوربین نسبت به دوربین قبلی خود کانن 100D  با دقت 18 مگاپیکسلی ارتقا یافته و به 24.2 مگاپیکسلی رسیده است که مشابه کانن 77D و 800d که جز دسته ی دوربین های حرفه ای هستند،می باشد. متاسفانه کانن 100d با موفقیت زیادی مواجه نشد برای همین تمام ایراد ها و نقص های این دوربین در کانن 200d  جبران شده است.

این سنسور امکان فیلم ‌برداری Full HD را فراهم می‌کند و یکی از ویژگی های مورد توجه این دوربین قابلیت فیلم‌ برداری به مدت 30 دقیقه است. عکاسی پی در پی این دوربین نیز نسبت به نسل قبلی خود سریع‌ تر شده و با 5 فریم بر ثانیه این کار را انجام می‌دهد.

بسیاری از دوربین های کانن در سطح مبتدی،نیمه حرفه ای و حرفه ای مجهز به WiFi هستند اما قابلیتی که این دوربین را از دوربین های دیگر متمایز می کند مجهز شده آن به بلوتوث داخلی همیشه روشن و بسیار کم ‌مصرف است. سیستم بلوتوث این امکان را فراهم می‌کند که شما به آسانی عکس‌ های گرفته شده را به گوشی هوشمند خود منتقل کنید؛ حتی زمانی که دوربین درون کیف شما قرار دارد.

 

وزن این دوربین ۴۵۰ گرم وزن است و بدنه ی این دوربین از کامپوزیت ترکیبی ساخته شده و گریپ این دوربین به خوبی در دست قرار می‌گیرد، به طوری که شما میتوانید به راحتی با یک دست عکاسی کنید.

این دوربین علی‌ رغم جثه کوچکش یکی از سریع ‌ترین دوربین‌های کانن و حتی بین دوربین های شرکت های دیگر در هنگام راه‌اندازی است. دوربین Canon 200d می‌تواند در کمتر از 0.2 ثانیه پس از روشن شدن آماده عکس ‌برداری شود که از این لحاظ با دوربین کانن 6d Mark II برابر است.

 

برای اطلاعات بیشتر و مقایسه این دوربین با دوربین مورد نظر خود، فقط کافی است با نمایندگی مرکزی کانن تماس حاصل فرمایید.
از مزایای خرید از نمایندگی مرکزی کانن می‌توان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد.

 

 

درباره نویسنده