معرفی دوربین کانن EOS 5Ds

معرفی دوربین کانن EOS 5Ds

اگر به تازگی وارد دنیای عکاسی حرفه ای شده اید و یا عکاس حرفه ای هستید و دنبال یک دوربین حرفه ای می گردید پیشنهاد نمایندگی مرکزی کانن به شما دوربین کانن EOS 5DS  است.

10477

 

دوربین کانن EOS 5Ds  دارای سنسور CMOS  به همراه نسل جدید پردازشگرهای DIGIC 6  است. سیستم فوکوس اتوماتیک این دوربین 61 نقطه دارد. در محیطی که بخارهای سودیمی وجود دارد حسگر نقطه ای این دوربین از عملکرد ضد فلیتر برخوردار است که برای عکاسی در آن شرایط مناسب است. دامنه حساسیت این دوربین 100-6400  است که تا 12800  نیز قابل گسترش می باشد.

این دوربین دارای چشمی ای است که پانل شفافی دارد و می تواند همزمان با نمایش دادن کادر تصویر خطوط شبکه ای ترکیب بندی و تراز الکترونیکی آن را نشان دهد.

بسیاری از ویژگی های دوربین های کانن 5Ds و 5Ds R پیش از انتشارشان در دوربین کانن 7D Mark II  مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته بوده است. از جمله می توان به سیستم هوشمند ضد فیلتر اشاره کرد که هشدارهای لازم از وجود فیلترهای نوری در تصویر را می دهد اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی های این دوربین که مورد توجه قرار گرفت  قابلیتی بنام TimeLapes است،برای مثال شما می توانید از رویش گیاهان یا حرکت ابرها یا بسیاری از سوژه های دیگر در گذر زمان فیلمبرداری کنید.

 

اگر به دنبال خرید دوربین های DSLR  کانن برای عکاسی حرفه ای هستید پیشنهاد نمایندگی مرکزی کانن این دوربین و همچنین مدل بالاتر از آن کانن 5DS R است چرا که شرکت کانن این دوربین ها و مدل های مشابه آن ها را برای عکاسی های تبلیغاتی، مد و استودیویی وارد بازار کرده است. می توان گفت این دوربین برای فیلمبرداری عادی مناسب است و کیفیت فیلمبرداریFull HD  دارد.

11015_orig

 

خرید از نمایندگی مرکزی کانن مساوی است با خریدی آسان، صرقه جویی در وقت و خریدی مطمئن

 

درباره نویسنده