معرفی دوربین کانن EOS 760d

760d

معرفی دوربین کانن EOS 760d

این دوربین جز بهترین دوربین های کانن در سطح مبتدی معرفی شده است که در فروشگاه مرکزی کانن موجود می باشد.

تا بحال دوربین هایی که توسط کانن منتشر میشد با دوربین قبلی خود تفاوت آنچنانی نداشتند مانند دوربین 700d نسبت به دوربین 650d ، اما این دوربین همراه با دوربین 750d دوربین های دوقلویی هستند که با مدل های پیشین خود تفاوت های بارزی دارند و با یکدیگر تفاوت های اندکی دارند.

تفاوت زیادی در دوربین 750d و 760d مشاهده نمی شود و تفاوت اصلی این دو در ظاهر این است که  Mode Dial در 760d به چپ و بالای بدنه منتقل‌ شده است و دارای دکمه‌ ی مرکزی قفل است و به ‌طور کلی این دوربین اندکی از750d بلندتر است.

760d

 

این  دوربین مجهز به سنسور نورسنج پیشرفته‌ی 7560 پیکسلی ،سنسور تصویر 24 مگاپیکسلی ، سیستم فوکوس خودکار 19 نقطه‌ای  است.

کانن این بار از سیستم فوکوس خودکار 19 نقطه‌ای استفاده کرده است، همان سیستمی که در دوربین 70d هم استفاده ‌شده است. نقاط بیشتر فوکوس خودکار باعث می‌شوند که بتوان راحت ‌تر روی سوژه‌هایی که در گوشه و کنار کادر دوربین قرار دارند فوکوس کنید.

نکته ی قابل توجه این است که نیکون بیش از یک سال است که از سیستم فوکوس خودکار 39 نقطه‌ای استفاده میکند که لازم بذکر است این 39 نقطه لزوما باعث کارآمدی بیشتر دوربین نمی شوند.

 

یکی از معایب بارز این دوربین ومدل 750d شارژ دهی بسیار کم باتری است.

در سری های جدید دوربین کانن قابلیت تایم لپس بدون نیاز به ریموت کنترل را مشاهده می کنید اما متاسفانه این قابلیت در این دوربین و دوربین 750d وجود ندارد. سرعت عکاسی مداوم نیز در این دوربین نسبت به مدل های پیشین تغییر نکرده است.

به‌هرحال این دوربین و دوربین دوقلوی آن 750d بهترین DSLR های در سطح مبتدی کانن هستند و رقیب آن نیکون D5500  است.

760d

 

از مزایای خرید از فروشگاه مرکزی کانن می توان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد.برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب فروشگاه ، کافی است با فروشگاه مرکزی کانن (فروشگاه منعم) تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

 

درباره نویسنده