معرفی دوربین کانن EOS 7d

معرفی دوربین کانن EOS 7d

اگر می خواهید از موقعیتی عکس بگیرید و فقط چند ثانیه درنگ باعث از دست دادن موقعیت عکسبرداری می شود، دوربین 7d برای نیاز شما طراحی شده است. این دوربین را میتوانید از فروشگاه مرکزی کانن (فروشگاه منعم) خریداری نمایید.

 

RJTkMHkLpuoymcQn.large

 

برخی از مشخصات این دوربین :

دارای سنسور APS-C CMOS

مجهز به GPS

کنترل فلش بصورت بی سیم

بدنه بسیار مقاوم

نمایشگر LCD

دارای سیستم تشخیص چهره و تعقیب سوژه

 

با اینکه از انتشار این دوربین تقریبا 10 سال میگذرد اما همچنان در بین دوربین های کانن جایگاه قابل توجهی دارد. این دوربین در بین خبرنگاران بسیار محبوب است و دلیل آن نیز سرعت عکاسی پیاپی این دوربین است. سرعت عکاسی پیاپی این دوربین هشت فریم در ثانیه است.

این دوربین برای تصاویر ایزو 3200 نویز ندارد و تا 6400 کیفیت قابل توجهی دارد. سطح نویز در نور کم نیز در فرمت Raw قابل قبول است و کیفیت عکس همچنان خوب است ولی رنج داینامیکی ISO پیشرفت چشمگیری نداشته است.

 

بدنه ‌ی این دوربین از جنس آلیاژ منیزیم است که باعث دوام بیشتر نسبت به دوربین‌هایی با بدنه ‌ی پلاستیکی می‌ شود. عمر شاتر آن برای ۱۵۰٫۰۰۰ بار فشرده شدن تضمین شده است.بدنه این دوربین در مقابل گرد و خاک و آب مقاوم سازی شده و شاسی منیزیمی آن تحمل مقاومت در سخت ترین شرایط را دارد.

کانن EOS 7D از یک سیستم فوکوس خودکار 19 نقطه ای  بسیار پیشرفته برخوردار است که بسیار دقیق و سریع عمل می‌کند و دارای فوکوس خودکار Spot و Zone نیز است.

کانن EOS 7D از یک سیستم فوکوس خودکار بسیار پیشرفته برخوردار است.همچنین سه مود فوکوس خودکار  One Shot،  AI Focus  و  AI Servoبه چشم می‌خورند ولی در این  دوربین سنسور AF کاملا خودکاری با 19 نقط ه‌ی فوکوس ضربدری به کار رفته است. بسیاری از امکانات این دوربین در سری های EOS کاملا جدید هستند.

از مزایای خرید از فروشگاه مرکزی کانن می توان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد.برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب فروشگاه ، کافی است با فروشگاه مرکزی کانن (فروشگاه منعم) تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده