معرفی دوربین کانن EOS M5

HR_EOS_M5_EFM18-150_TOPFRONT_CL-43

معرفی دوربین کانن EOS M5

اگر به دنبال یک دوربین بدون آینه با امکانات بالا هستید پیشنهاد ما به شما دوربین کانن EOS M5 است. این دوربین را می توانید از نمایندگی رسمی کانن تهیه فرمایید.

HR_EOS_M5_EFM18-150_TOPFRONT_CL-43

دوربین کانن EOS M5 درارای رزولوشن 24.2 مگاپیکسل و مجهز به تکنولوژی فوکوس خودکار هایبریدی  است که باعث کیفیت هرچه بالاتر عکس ها می شود. این دوربین علاوه بر امکانات بالا دارای بدنه کوچک است و وزن بسیار کمی دارد که حدود 366 گرم (با احتساب باتری و کارت حافظه) است. این دوربین برای عکاسانی که می خواهند صاحب یک دوربین فاقد آیینه ی پیشرفته باشند ، گزینه ی بسیار مناسبی است.

این دوربین دارای سیستم لرزشگیراست که با اکثر لوازم فیلمبرداری سازگار است و با بهره‌ گیری از یک مکانیسم تثبیت کننده پنج محوره، تاری عکس که حاصل از تکان دادن دست و دوربین است را به حداقل می‌ رساند، بنابراین دوربین M5 برای فیلمبرداری با دست هم می‌تواند دوربین بسیار مناسبی باشد.

شرک کانن برای کنترل هرچه بیشتر دوربین خود و استفاده بهینه از امکانات آن، یک منظره یاب الکترونیکی با دقت 2.36 میلیون نقطه به همراه یک نمایشگر لمسی قابل چرخش 3.2 اینچی با کیفیت 1.62 میلیون نقطه در نظر گرفته است. نمایشگر این دوربین طوری طراحی شده است که با یک لمس کوتاه می ‌توانید کنترل وسیعی بر تنظیم فوکوس دوربین خود در اختیار داشته باشید. همچنین قرار گرفتن چند دکمه کاربردی در کنار صفحه نمایش، دسترسی سریع به تنظیمات دوربین را ممکن کرده است.

Cámara-Canon-EOS-M5-Calidad-Potencia-y-Velocidad

در آخر برای جمع بندی باید بگوییم کانن EOS M5  یکی از پر امکانات‌ ترین دوربین‌های بدون آینه به حساب می ‌آید، چه در عکسبرداری چه در عکاسی و یا چه در امکانات پشتیبانی و چیز های دیگر این دوربین عملکرد بسیار خوب و بالایی دارد.

 

برای تهیه این دوربین و یا کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب فروشگاه منعم با نمایندگی رسمی کانن تماس بگیرید.

 

 

 

 

درباره نویسنده