معرفی دوربین کانن SX120 IS

ZCFVklLymR1E1UX2.large

معرفی دوربین کانن SX120 IS

در هر سطحی از عکاسی باشید چه حرفه ای چه مبتدی دوربین SX120 IS برای عکاسی شما مناسب است. پیشنهاد نمایندگی مرکزی کانن به شما این دوربین است، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ZCFVklLymR1E1UX2.large

دوربین کانن SX120 IS  دارای حسگر 10 مگاپیکسلی است و دارای پردازنده ی تصویر DIGIC  4 است. کیفیت عکس های این دوربین بسیار خوب است. این دوربین برای عکس برداری از انواع صحنه ها مناسب می باشد. زوم اپتیکال x10 این دوربین عکسبرداری از فواصل دورتر را آسان تر می سازد. برای عکاسی با کیفیت تر این دوربین مجهز به تکنولوژی ای شده است که باعث از بین رفتن لرزش دست در عکس ها می شود و باعث می شود لرزش گیری و تیزی لبه های تصویر به حد قابل قبولی برسند.

یکی از ویژگی های خاص این دوربین تکنولوژی تشخیص چهره ی آن است که بسیار سریع عمل می کند و توانایی تشخیص 35 چهره ی انسان را دارد و هرکدام را در بهترین حالت فوکوس و تنظیمات قرار می دهد.این تکنولوژی شامل از بین بردن قرمزی چشم ، تشخیص چهره و face selftimer می باشد. این دوربین از تکنولوژی جدیدی مانند حالتی جدید به نام smart Auto استفاده کرده است که کار کردن دوربین را برای کسانی که به تازگی به عکاسی روی آورده اند بسیار ساده می کند. عکاسان حرفه ای تر می توانند حالت هایی مانند Aperture Priority و  Shutter Priority را بصورت اضافه به دوربین خود اضافه کنند.

 

در آخر باید بگوییم این دوربین برای تازه کارانی که دوربینی تقریبا حرفه ای و ارزان قیمت میخواهند و همچنین کسانی که می خواهند دوربین عکاسی خود را همه جا با خود ببرند و به راحتی حمل کنند پیشنهاد می شود.

این دوربین را می توانید از نمایندگی مرکزی کانن تهیه فرمایید، درنگ نکنید و به ما اعتماد کنید.با یک تماس با فروشگاه منعم می توانید از مشاوره کارشناسان مجبر بهره مند شوید.

 

 

 

درباره نویسنده