معرفی نیکون d3300

نمایندگی رسمی نیکون

معرفی نیکون d3300

 

دوربین Nikon d3300 در ژانویه 2014 برای اولین بار معرفی شد. با D3300 می‌توانید از لحظات خود با جزئیات دقیق و کیفیت بالا فیلم‌برداری کرده و در تلویزیون‌هایی با کیفیت HD به بالا به تماشای آن‌ها بنشینید. به‌علاوه، با استفاده از فیلترها و جلوه‌های ویژه‌ی دوربین می‌توانید حالات هنری و خاص به فیلم‌‎ها بدهید.اگر خیلی با مهارت های عکاسی پیشرفته آشنا نیستید این محصول می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.دوربین Nikon d3300 در شمار محبوب ترین دوربین های سطح مبتدی شرکت نیکون قرار دارد و از بهترین دوربین های عرضه شده سال 2014 است. برای خرید این محصول از نمایندگی رسمی نیکون به اینجا مراجعه کنید.

نمایندگی رسمی نیکون

علی رغم این که دوربین از لحاظ ظاهری مشابه مدل Nikon d3200 است اما درون آن حسگر و پردازشگر جدیدی به کار رفته است. در طراحی بدنه ی این دوربین ظرافت خاصی به کار رفته و بدنه ی آن به راحتی در دست جا می گیرد. طراحی دیال ها و دکمه های آن به شکلی است که راحتی کاربر را تضمین می کند. پردازنده ی به کار رفته در این مدل پردازنده‌ی قدرتمند EXPEED4 است  که کاربر را قادر می سازد تا با سرعت 5 فریم در ثانیه عکاسی کند. این به معنای ثبت کل حرکات، احساسات و ژست ها است.

به‌محض واردشدن تصویر در لنز دوربین، فوکوس خودکار  d3300 با قابلیت فوکوس یازده‌نقطه‌ای، روی سوژه‌ی موردنظر شما فوکوس می‌کند و تا لحظه‌ی ثبت‌شدن عکس، نقطه‌ی فوکوس را تغییر نمی‌دهد. سوژه‌های متحرک نیز با دقت بالا و بدون جابه‌جایی فوکوس در تصویر ثبت خواهند شد.فوکوس خودکار همچنین در هنگام فیلم برداری به شکل تمام وقت دراختیار کاربر است و این ویژگی امکان تغییر فوکوس به طور دلخواه را به کاربر می دهد.

مهم ترین ارتقاع در این دوربین را می توان مربوط به لنز جمع شونده و عملکرد باتری دوربین دانست. لنز 55-18 یک لنز استاندارد و نیمه‌حرفه‌ای است. کیت لنز همراه این دوربین یک مدل جدیدتر از مدل‌های قدیمی است.این لنز از هر لحاظ متفاوت از مدل قدیمی خود است. این لنز 70 گرم سبک تر و10 میلی متر کوتاه تر از مدل قبلی خود است همچنین صدای فوکوس این کیت لنز جدید در زمان فیلم‌برداری بسیار کمتر از مدل قبلی شده است. انواع مدل های این لنز در نمایندگی رسمی نیکون موجود است.

دوربین نیکون d3300 با لنز 18-55  در نمایندگی رسمی نیکون ( فروشگاه منعم) موجود است. برای خرید آن می توانید به اینجا مراجعه کنید.

درباره نویسنده