معرفی دوربین کانن EOS 5d mark III

دوربین 5D MARK III

معرفی دوربین کانن EOS 5d mark III

شرکت کانن در ماه مارچ سال ۲۰۱۲ از مدل جدیدی از سری 5d به نام EOS 5D Mark III رونمایی کرد.این دوربین را میتوانید از نمایندگی مرکزی کانن (فروشگاه منعم) خریداری نمایید.

اولین دوربین از سری دوربین های 5d در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد که انقلابی در زمان خپد بود.اولین دوربین DSLR فول فریم با قیمت ارزان بود، این دوربین آن قدر پرطرفدار شد که بسیاری خواستار نسخه ای جدیدتر از آن شدند.

دوربین 5D MARK III

دوربین کانن 5D Mark III که در سال 2012 معرفی شده در مقایسه با سری های دیگر در رده ی متوسط جای میگیرد.

نقاط قوت
سیستم فوکوس خودکار
قابلیت فیلمبرداری با کیفیت Full HD
نمایشگر 3.2 اینچی
عکاسی در شرایط نوری ضعیف

می توان گفت عملکرد 5D Mark III در شرایط نوری ضعیف نسبت به رقبا و سری های پیشین فوق العاده است.اگر به دنبال عکاسی در نور های کم و فضاهای تاریک هستید, این دوربین بهترین انتخاب برای شما است. کانن Mark III عکس‌هایی با کیفیت بی نظیر با رزولوشن 23 مگاپیکسل میگیرد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این دوربین که شاید برای هر عکاسی یک معضل بزرگ باشد ویژگی بنام Silent Shooting یا عکاسی بی صدا است. شما به راحتی میتوانید گزینه‌ی عکاسی بی صدا را از منوی اصلی دوربین خود انتخاب کنید. سپس هر بار که دکمه‌ی شاتر را می زنید دیگر صدای بلند شاتر را نمی شنوید و در عوض فقط یک صدای ضعیف‌ تر به گوشتان می‌رسد.

کانن در این دوربین از یک فن آوری به نام Pulse Width Modulation استفاده کرده است که از سرعت پروسه‌ی بالا رفتن آینه‌ی دوربین و شارژ موتور شاتر می‌کاهد. به این ترتیب دیگر آن صدای بلند و بیشتر اوقات آزاردهنده را شنیده نمی‌شود. البته باید در نظر بگیرید که برطرف کردن یک ضعف بعضی اوقات پدید آوردن ضعف های دیگری را در پی دارد.
یک, بالا بردن زمان تاخیر شاتر است که تاخیر زمانی بین فشردن دکمه‌ی شاتر توسط شما و شروع نور دهی می‌باشد ، و دومی کاهش سرعت عکاسی پیاپی از 6 فریم بر ثانیه به 3 فریم بر ثانیه می‌باشد.

از مزایای خرید دوربین از نمایندگی مرکزی کانن میتوان به خدمات پیش از فروش و پس از فروش آن اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی مرکزی کانن (فروشگاه منعم) تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده