معرفی دوربین کانن SX60 HS

icasx540

معرفی دوربین کانن SX60 HS

این دوربین یکی از پرچم داران دوربین های کانن است که عمده‌ ی تغییرات آن نسبت به مدل قبلی ‌اش، مجهزشدن به شبکه‌ ی بی‌سیم و توانایی بزرگ ‌نمایی است. برای تهیه این دوربین و یا کسب اطلاعات بیشتر کافی است با فروشگاه مرکزی کانن تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب بهره مند شوید.

icasx540

کانن پاورشات SX60 HS به یک سنسور تصویری 17 مگاپیکسلی از نوع CMOS با ابعاد 1/2.3 اینچ مجهز شده است. لنز طویل به‌کارگرفته‌ شده در این دوربین توانایی بزرگ‌ نمایی x65  از فاصله‌ی مکانی 21 تا 1365 میلی‌متر دارد. این دامنه ‌ی فاصله‌ی کانونی، امکان عکاسی مناظر بسیار گسترده و سوژه‌های بسیار دوردست را برای علاقه مندان عکاسی در طبیعت به ارمغان آورده است.

این دوربین دارای نمایشگر LCD با ابعاد 3 اینچ و دقت 922هزار نقطه، است که نکته قابل توجه این است که به‌عنوان منظره‌ یاب هم عمل می‌کند که دارای چشمی الکترونیک با دقت 922 هزار نقطه است. این دوربین به شبکه‌ ی بی‌سیم هم مجهز شده است تا تصاویر خود را با استفاده از این فناوری به گوشی هوشمند یا تبلت خود منتقل کنید. امکان استفاده از دستگاه هوشمند شما به‌عنوان ریموت دوربین هم به کمک اپلیکیشن‌هایی برای این دوربین فراهم شده است.

اگر به دنبال فیلمبرداری از نقاط دور دست هستید ، این دوربین پیشنهاد فروشگاه مرکزی کانن به شماست چراکه این دوربین توانایی فیلم ‌برداری Full HD با سرعت 60 فریم بر ثانیه با صدای استریو و عکاسی پیاپی با سرعت 6.4 فریم بر ثانیه دارد.

بدنه ی محکم این دوربین را هم باید به ویژگی های منحصر بفرد این دوربین اضافه کرد و عملکرد لرزش‌گیر دست این دوربین عالی است.

از نظر کارشناسان مجرب فروشگاه منعم کانن SX60 تابحال بهترین سوپرزوم موجود در بازار است و تنها مشکل آن،‌ قیمت بالای آن است.اگر به دنبال یک دوربین حرفه ای با توانایی زوم فوق العاده هستید این دوربین انتخاب خوبی است که با خرید از فروشگاه مرکزی کانن می توانید از خدمات پیش از فروش و پس از فروش بهره مند شوید.

درباره نویسنده